Wieczory dla zakochanych

Zakochanym parom mężczyzny i kobiety poważnie myślącym o swoim związku, może już nawet przygotowującym się do małżeństwa proponujemy cykl 9 cotygodniowych, niedzielnych spotkań. Uczestnicy – w swoich parach – mają możliwość pełniejszego poznania własnych cech osobowości i oczekiwań, a także ustalenia wspólnej hierarchii ważności spraw w życiu. Uczą się również jak rozwiązywać konflikty i jak budować autonomię swojego związku. Odkrywają czym jest naprawdę sakrament małżeństwa, rozpoznają miejsce wiary w swoim życiu. Pomagają lepiej poznać się w parze, poznać motywacje zawarcia związku, lepiej zrozumieć jego wymiar sakramentalny i podjąć ostateczną decyzję co do dalszego wspólnego życia.

Z racji metody, konieczne jest uczestniczenie obojga z pary, na całości programu (istnieje możliwość „odpracowania” w przypadku losowej nieobecności).

Uczestnicy otrzymują odpowiednie zaświadczenia wymagane przy składaniu dokumentów w kancelarii parafialnej przed zawarciem związku małżeńskiego. Zaświadczenie obejmuje „katechezy przedmałżeńskie”. Nie obejmuje natomiast spotkań w poradni rodzinnej (ułatwiamy jednak odbycie takich spotkań). Zaświadczenia te są honorowane w parafiach w ramach tzw. kursu przedmałżeńskiego.

Rozpoczęcie nowego cyklu: 2024 r.
Zgłoszenia przyjmują i informacji udzielają Halina i Janusz Mazurkowie.
nr tel.: 669 210 388
e-mail: zgloszenia.torun@spotkaniamalzenskie.pl
opieka duszpasterska: o. Adam Dudek CSsR

Data

03 gru 2023
Expired!

Czas

17:00 - 19:45

Więcej informacji

Czytaj więcej

Etykiety

Kurs przedmałżeński

Lokalizacja

Sala św. Klemensa
ul. św. Józefa 23/35, 87-100 Toruń, wejście A
Czytaj więcej

Jesteśmy dla Ciebie

Adres:

Duszpasterstwo Akademickie Redemptorystów
Rzymskokatolicka parafia św. Józefa
ul. św. Józefa 23/35
87-100 Toruń

salki DAR: wejście H (przez furtkę)

Duszpasterz: o. Adam Dudek CSsR
duszpasterz@dartorun.pl

Kontakt:
dar@dartorun.pl

Rachunek bankowy DAR:
43 1240 4009 1111 0010 9524 9934