Koncert walentynkowy

8 lutego 2020

Koncert walentynkowy

Miłość rośnie wokół nas

8 lutego 2020 roku parafianie, studenci, małżeństwa oraz goście spoza naszej parafii wypełnili Kaplicę Szkolną po brzegi. Po raz ósmy mieliśmy okazję świętować Walentynki w wyjątkowym klimacie muzyki miłosnej. Swoją obecnością na koncercie zaszczyciło nas 270 osób.

Przygotowania

Jak co roku, czekało nas mnóstwo przygotowań. Studenci i absolwenci z naszego Duszpasterstwa zadbali o każdy szczegół tego wydarzenia. W romantycznym nastroju, przy wybornej kawie i ciastku, ale także przy lampce wina podanej przez eleganckich kelnerów, goście mogli wysłuchać utworów z repertuaru Kamila Bednarka, Krystyny Prońko, Ani Karwan czy Agnieszki Chylińskiej.

Oprawa muzyczna

Oprawą muzyczną w pełni zajął się zespół Sunday Worship działający przy naszej parafii. Przepiękną dekorację, wystrój stołów i obsługę techniczną zapewniła grupa artystyczna BacaArt oraz Wspólnota Akademicka Bacówka.

Kapłani

Ogromne podziękowania należą się proboszczowi tutejszej parafii o. Wojciechowi Zagrodzkiemu CSsR oraz o. Maciejowi Ziębcowi CSsR – duszpasterzowi akademickiemu – za wsparcie duchowe i finansowego tego dzieła. Pieniądze zebrane podczas koncertu przeznaczone zostaną na działalność ewangelizacyjną naszego DA.

Wdzięczność

,,Jestem bardzo dumna z tych ludzi! Jestem pod wrażeniem ich zapału i determinacji w spełnianiu muzycznych marzeń. I nie tylko muzycznych.” – tak koncert podsumowała Joanna Kowalska – jedna z osób odpowiedzialnych za organizację tego wydarzenia.

Radość

Niewątpliwie był to wieczór pełen wzruszeń, emocji i radości. Nie tylko dla naszych niezastąpionych gości, ale też dla nas – organizatorów, solistów, zespołu i wszystkich nam pomagających. Serdecznie zapraszamy za rok!

Skład zespołu

Magdalena Tomaszewska – gitara akustyczna

Marcin Chmiel – instrumenty klawiszowe

Marek Dybowski – saksofon

Mateusz Kardas – gitara basowa

Mikołaj Konopka – trąbka

Jakub Marchlewski – gitara elektryczna

Cezary Szpanowski – perkusja

Galeria

Zobacz galerię zdjęć z koncertu.