Kurs Alpha

Kurs Alpha to cykl 10 spotkań, podczas których poruszane są podstawowe tematy dotyczące wiary katolickiej. W naszej parafii Kurs Alpha prowadzony jest od 2003 roku. Kurs organizowany jest głównie przez Duszpasterstwo Akademickie Redemptorystów (wcześniej Duszpasterstwo Akademickie św. Józefa w Toruniu) oraz Wspólnotę Pieśń Nowa. Opiekę duszpasterską nad kursem sprawuje o. Adam Dudek CSsR.

Od października do czerwca odbywają się dwie edycje, jesienna oraz wiosenna. Spotykamy się w środy o godzinie 19:00 w Kaplicy Szkolnej (Wejście E). Jemy wspólnie kolację, a po niej słuchamy wykładu, by móc później dyskutować na temat jego treści w małych grupach.

Po ukończeniu Kursu, proponujemy udział w Grupach Pastoralnych (jako kontynuacja Alphy). Grupy te również spotykają się przez 10 kolejnych tygodni, aby wspólnie pogłębiać swoją wiarę.

Jeśli masz pytania, chcesz poznać Jezusa, pogłębić swoją wiarę, to Alpha jest właśnie dla Ciebie! Udział w kursie jest bezpłatny! Nie ma ograniczeń wiekowych! Alpha jest dla każdego! Aby wziąć udział w kursie wystarczy napisać wiadomość e-mail, wiadomość na facebook’u oraz telefonicznie (dane kontaktowe do zapisów zostały podane poniżej).

Regionalny koordynator Alpha: Magdalena Czerwińska
Opieka duszpasterska: o. Adam Dudek CSsR
Koordynatorzy bieżącej edycji Kursu Alpha:
Koordynatorzy Grup Pastoralnych:

MEDIA I KONTAKT:
Facebook (zapisy)
Adres e-mail: alpha.torun@onet.pl (zapisy)
Reginalny koordynator Alpha:
torun@alphapolska.org
Numer telefonu:
572-973-517 (zapisy)

 

Galeria

Zobacz galerię zdjęć z kampanii promocyjnej.