Zarząd wspólnoty Bacówka

Kinga Szcześniewska

Kinga Szcześniewska

LIDER

Cześć! Jestem Kinga. Pochodzę z naszego pięknego Torunia. Wiara jest obecna w moim życiu od początku, chociaż dopiero w trudnym czasie swojego życia zrozumiałam czym ona naprawdę dla mnie jest. To poszukiwanie Jezusa w drugim człowieku. Jednak nadal czegoś mi brakowało, więc próbowałam znaleźć swoje miejsce w Kościele, a że kocham śpiewać, to w 2019 roku stałam się częścią zespołu Sunday Worship. Poprzez niedzielne 20-stki poznałam DAR. A jak znalazłam się w Bacówce? Duch Święty sprowadził mnie w to miejsce w 2021. I zostałam, bo szczerze pokochałam to miejsce i tych ludzi. Angażuję się mocno we wszystko co robię i dodaje do tego odrobinę szaleństwa. W wolnym czasie uwielbiam spędzać czas z moimi przyjaciółmi, czytać książki fantasy i grać w Fifę. Lubię sport i hobbystycznie zajmuję się stylizacją paznokci. Podążam drogą Jezusa, chowam się w ramionach Maryi i oddaję się szalonym pomysłom Ducha Świętego.

Maks Wiśniewski

Maks Wiśniewski

WICELIDER

Cześć. Mam na imię Maks. Do Bacówki należę już od pięciu lat. Niedawno skończyłem studia na UMK w Toruniu na kierunku Ekonomia i obecnie skupiam się na pracy zawodowej. Jestem osobą aktywną i pełną energii. Moimi największymi pasjami są piłka nożna, nowoczesne technologie i fortyfikacje. Uwielbiam chodzić po górach, nawet na bardzo długie wyprawy. Wspólnota Studencka „Bacówka” jest dla mnie doskonałym miejscem, żeby rozwijać swoje pasje i poznawać ludzi, którzy mają podobne zainteresowania. To właśnie wśród tych ludzi mogę wzrastać w wierze i jeszcze bardziej pogłębiać swoją relację z Bogiem.

Dorota Antoniak

Dorota Antoniak

SKARBNIK

Hello! Mam na imię Dorota, ale dużo ludzi mówi na mnie Dori. Jestem w Bacówce od stycznia 2019 roku, a wcześniej byłam mocno związana z Odnową w Duchu Świętym. Pochodzę z małej wsi w centrum Polski, jednak po przyjeździe do Torunia poczułam, że może być to moje miejsce na ziemi. Mimo tego uwielbiam podróże i na żadną wycieczkę nie trzeba mnie namawiać dwa razy. Jestem bardzo ciekawa świata, więc lubię odkrywać i poznawać nowe miejsca, a także nowych ludzi. To właśnie bliskie relacje dodają mi wiatru w żagle i tylko wśród ludzi mogę być pełna energii. Lubię kulturę, poezję, teatr, a w szczególności musical. W moim sercu nieustannie gra muzyka i najbardziej lubię się modlić za pomocą pieśni, dlatego cieszę się, że mogę się nią dzielić i jednocześnie wychwalać Pana, kiedyś śpiewając w zespole Sunday Worship, a obecnie w zespole obDARowani. Lubię próbować nowych rzeczy i zawsze towarzyszy mi przy tym duża dawka stresu i jeszcze większa dawka optymizmu. Nie wyobrażam sobie dnia bez czegoś na słodko, wakacji bez pielgrzymki, formacji bez wspólnoty i życia bez Boga. Jako moje motto powtarzam za świętym Augustynem: „Kochaj i czyń, co chcesz!”.